Evropská unie hrou

Přijďte za námi na Bambiriádu!

Poslední květnový víkend bude i letos patřit celorepublikové přehlídce volnočasových aktivit pro děti a mládež, Bambiriádě. V Praze se koná od 22. do 25. května již potřetí na Vítězném náměstí v Dejvicích. 16. ročník akce pořádané Českou radou dětí a mládeže (ČRDM) a podpořený Zastoupením Evropské komise v ČR nese motto „Už nás znáte? Jsme zde znovu 25 let“.

 

Hlavním cílem Bambiriády je upřít pozornost veřejnosti k činnosti desítek organizací a spolků, které se systematicky celoročně zabývají mimoškolní výchovou nejmladší generace. Bambiriáda jim dává prostor k živým, aktivním ukázkám programové náplně, kterou svým členům – v některých případech ovšem nejen jim – nabízejí coby atraktivní způsob trávení volného času.

Bambiriáda proběhne celkově v 15 městech ČR. V Praze najdete Bambiriádu na Vítězném náměstí v Dejvicích.

V bambiriádních areálech prezentují svůj program kupříkladu skauti, mladí hasiči, pionýři, brontosauři, woodcrafteři, debrujáři, foglarovci či folkloristé. Ani letos nebude chybět stánek Evropské komise, kde si můžete vyzkoušet své znalosti na kole štěstí nebo sestavovat obří puzzle Evropy.

Program:

  • nabídka volnočasových aktivit
  • ukázky dovedností
  • soutěže
  • výtvarné aktivity
  • tvořivé dílny

Vstup na Bambiriádu je bezplatný.

Více informací najdete na: http://www.bambiriada.cz/

 
 
zpět