Evropská unie hrou

Soutěž pro amatérské fotografy na téma: „Všechny cesty vedou k lidem“.

Dům zahraniční spolupráce vyhlašuje   9. ročník fotosoutěže pro amatérské fotografy na téma: "Všechny cesty vedou k lidem".

Soutěžící mohou vkládat své fotografie ze studijních pobytů v zahraničí, výletů, dovolených nebo z každodenního života. Porota vybere 13 nejzajímavějších snímků, které vytvoří nástěnný kalendář DZS pro rok 2018. Celou akci uzavře vernisáž s výstavou.

Snímky do soutěže je možné vkládat do 10. 9. 2017

Přihlášky do soutěže a více informací naleznete zde.

Dům zahraniční spolupráce vyhlašuje 9. ročník fotosoutěže pro amatérské fotografy na téma: „Všechny cesty vedou k lidem“.

Soutěžící mohou vkládat své fotografie ze studijních pobytů v zahraniční, výletů, dovolených nebo z každodenního života. Porota vybere 13 nejzajímavějších snímků, které vytvoří nástěnný kalendář DZS pro rok 2018. Celou akci uzavře vernisáž s výstavou.

Snímky do soutěže je možné vkládat do 10. 9. 2017

Přihlášky do soutěže a více informací naleznete zde.

 

Podmínky soutěžě

Soutěž je určena pouze pro amatérské fotografy.

Jeden soutěžící může přihlásit do soutěže nejvýše 3 vlastní fotografie ve formátu JPG, o velikosti min. 3 200 pixelů po delší straně a max. velikosti 10 MB (technická kvalita snímku je důležitá pro případné další grafické zpracování).

Každý soutěžní snímek bude obsahovat: název snímku a krátký komentář k fotografii na dané téma (do 150 znaků včetně mezer).

Součástí fotografií bude jméno, příjmení, věk, kontaktní adresa, e-mail a telefon autora.

Snímky do soutěže je možné vkládat do 10. 9. 2017.

Jiné formáty, velikosti fotografií či snímky zaslané po termínu nebudou do soutěže zařazeny.

Zasláním snímků do soutěže soutěžící souhlasí s výše uvedenými pravidly a s nekomerčním publikováním zaslaných fotografií v tiskové nebo v elektronické podobě, včetně uvedení jména autora bez nároků na honorář.

Organizátor soutěže může ze soutěže vyřadit fotografie, které byly dle informací dostupných organizátorovi soutěže pořízeny jiným autorem, než je účastník soutěže, které neodpovídají zadanému tématu, jsou pohoršující, neetické, nebo by mohly poškodit dobré jméno organizátora soutěže.

V rámci oslav 30 let programu Erasmus bude nejlepších 50 snímků zveřejněno na akci dne 19. 10. 2017 v klubu ROXY.

Předávání ocenění výhercům proběhne na vernisáži, kde budou také vystaveny všechny vítězné fotografie.

Kontaktní adresa pro dotazy je fotosoutez@dzs.cz.

 
 
zpět